Poštovani doktore,
    želim da operišem vrh nosa iz estetskih razloga. Želim da skratim vrh nosa i da smanjim širinu vrha nosa. Plašim se da li će sve ispasti onako kako ćelim.
    Moje pitanje je: koliko su operacije vrha nosa pouzdane i da li je veća verovatnoća uraditi dobro operaciju vrha nosa ili operaciju celog nosa (od korena), mada moj problem je samo vrh nosa. I zanima me kolika je cena operacije.
    Hvala.

    Odgovoreno: 16. 10. 2008.
    • postovana nevena operacij avrha nosa u klinickom centru u nisu kosta 1000 evra u dinarskoj protivvrednosti. Sigurno je da je bezbednije i lakse raditi operaciju samo vrha nosa bez lomljenja kostiju nosa,. orate u razgovoru sa hirurgom tacno definisati sta zelite, a hirurg ce na osnovu pregleda i utvrdjivanja nekih anatomskih detalja da vam predoci sta je od toga moguce postici. u sustini u estetskim operacijama sve se zasniva na iskustvu hirurga i poverenje koje u njega steknete pri pregledu