Imam problem sa ožiljkom na glavi. Kada sam pre nekoliko godina imao povredu na glavi, lekaru su uradili šivenje (povreda je bila manje prosecenje na čelu, ne previše strašno), ali je posle zarastanja ožiljak ostao. Doduše, neko vreme sam mazao ožiljak sa nekim preparatom, međutim, to nije baš urodilo plodom.
    Želeo bih da pitam da li postoji način da se ovaj ožiljak nekako ukloni? Ako ne da se ukloni u potpunosti, onda makar da se malo ublaži. Ožiljak je dužine možda oko 2-3 cm, a širina možda 3-4 mm, znači nije nešto veliko, ali se ipak vidi jer je na čelu.
    Zahvalan sam unapred!

    Odgovoreno: 06. 10. 2008.
    • Poštovani Milane,
      operacija korekcije ožiljka može se uraditi u lokalnoj anesteziji i možete se javiti na pregled radi dogovora oko operacije. Možete me naći u Klinici za plastičnu i rekonstruktivnu hirurgiju Kliničkog centra u Nišu.