Da li operisati masna tkiva na glavi, ima ih četiri različitih veličina?

    Odgovoreno: 03. 10. 2008.
    • Trebalo bi operisati aterome na glavi, jer oni rastu, a uvek je moguć nastanak infekcije i formiranje abscesa, pa se onda javlja bol i mora se raditi incizija da bi se saniralo zapaljenje, koje tom prilikom nastane. Operacija uklanjanja ateroma na glavi se radi u lokanoj anesteziji i posle intervencije idete kući. Konci se uklanjaju nakon 7 dana.