Poštovani dr,
    Hvala Vam na odgovoru za dipitrenovu kontrakturu. Interesuje me da li se ovo oboljenje, posle hirurške intervencije, može ponoviti ili ne? Koliko traje oporavak posle operacije i da li ostaju posledice?

    Odgovoreno: 02. 10. 2008.
    • U 95 % pacijenata ne dolazi do ponovnog javljanja bolesti, ali se retko može javiti ponovo. Veći rizik za moguću ponovu pojavu su postojanje takvih čvorića i na tabanima, ali nije pravilo. Svaka osoba je priča za sebe.