Pri ugrizu na bradavici na grudima nastali su bolovi i kao neka oteklina, kao zrno graška, doktor je prepisao antibiotik i treba da idem da mi to otklone. Ne znam šta je u pitanju da li je to opasno.
    Molim za odgovor,
    Dragana

    Odgovoreno: 30. 09. 2008.
    • Najverovatnije se radi o zapušenju žlezdanog izvodnog kanala i potrebno je ukloniti tu promenu. Operacija se radi u lokalnoj anesteziji i hirurg će proceniti da li je potrebno materijal slati na pregled na patologiju.