Imam 22 god i moj problem je vezan za strije. Naime, rapidno su počele da mi se pojavljuju, naročito u poslednjih god. dana i to na veoma neobičnim mestima, kao što su ramena, delovi oko lakta i oko članaka na nogama. I svakim danom otkrijem neku novu. Koristila sam Šaljićev melem, striament,  Afroditinu kremu, ali bez značajnih rezultata. Napominjem da nisam rađala i imala osilacije u kilaži.

    Odgovoreno: 26. 09. 2008.
    • Poštovana Andjelija,
      za strije na mestima koja navodite ne radi se operacija. Vremenom će strije da izblede i da budu manje vidljive, ali Vam je moj savet da obavezno koristite i vitaminsku terapiju (npr vit C) i da se obratite savetovalistu za ishranu u higijenskom zavodu da Vam preporuče režim ishrane da ne bi bilo velikih oscilacija u težini.