Poštovani doktore,
    imam problem sa obimom mojih grudi koje su prevelike, pa me interesuje da li radite na smanjivanju grudi u KC Niš. Kada i kako bih mogla doći na pregled i koliko to košta?

    Odgovoreno: 22. 09. 2008.
    • Operacije smanjenja grudi se rade u Kliničkom centru. Na pregled možete doći svakog radnog dana pre podne i poneti dokumentacije: ultrazvucni pregled dojki i mamografija. Pregled se ne plaća ako imate knjižicu i uput od lekara opšte medicine. Operacija se radi u opštoj anesteziji i ako se odlučite na operaciju biće Vam predočeno koliko košta. Najčešće se takva operacija ne plaća, jer žene sa velikim grudima obično imaju i fibrocisticnu displaziju, pa se operacija radi zbog toga.