Koliko košta operacija podizanja grudi i gde je najbolje to uraditi u Beogradu? Kakve su negativne posledice moguće, kolika je uspešnost operacije? Imam 39 godina.
    Hvala

    Odgovoreno: 18. 09. 2008.
    • U Beogradu imate veliki broj Klinika koje se bave plastičnom hirurgijom, a za cenu i pregled morate kontaktirati tu ordinaciju. Nije profesionalno da Vam izričito sugerišem ko će Vas operisati. Javite se na pregled u neku od ovih ustanova i u zavisnosti od poverenja koje steknete sami ćete odlučiti gde da se operišete.