Pocituvan doktore,
    me interesira dali moze da go resam sledniot problem, ednata potkolenica mi e vidno pomala od drugata, odnosno ne e asimetricna. Me interesira da li moze da ja namalam drugata potkolenica i koja e cenata?
    Vi blagodaram odnapred

    Odgovoreno: 18. 09. 2008.
    • cena uvecanja jedne potkolenice primenom silikonskog implantata je oko 1000 eura. potrebno je predhodno obaviti pregled i odrediti velicinu implantata, a tada biste bili obavesteni i o toku operacije i periodu posle operacije.