Vec nekoliko godina na dekolteu imam dva keloida koji su nastali nakon pojave akni. Bezuspesno sam pokusavala da ih smanjim sa raznim preparatima (npr.contratubex). Postoji li neki nacin da ih makar smanjim i ucinim manje vidljivim? Hvala puno unapred

    Odgovoreno: 07. 09. 2008.
    • Potreban je pregled, jer nije isti tretman za hipertroficni oziljak i keloid. Hipertroficni oziljci se mogu operisati, a kod keloida je potrebno ubrizgavati neke preparate. Mozete se javiti na pregled da Vam preporucim tretman.