Postovani, imam 35 god. Pre 16 godina sam opresala ASD (atrijalni septalni defekt) u Sremskoj Kamenici. Da li je uopste moguce otkloniti oziljak (bar u gornjem delu, npr. 10-tak cm) iz cisto estetskih razloga. Da li se to radi negde u nasoj zemlji (Srbija), i ako eventualno imate neku predstavu o ceni. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 07. 09. 2008.
    • Draga Marijana, Moguce je ukloniti oziljak . Mozete se javiti i nama-hiruskoj klonici u Nisu. Posto je oziljak nastao posle operacije urodjene anomalije, po vazecem zakonu operacija je besplatna, uz overenu knjizicu i uput.