Kolika je cena da izvrsim plasticnu operaciju usiju, tj. samo da ih prilepim uz glavu i gde bi mogao da se obratim? Gde imaju dobar kvalitet usluge, a da je povoljno? Ili koji su nacini da sto manje platim operaciju ili ako ima nacina da uopste ne platim? Imam 22 god.,student sam (samofinasiranje). Hvala vam unapred!

    Odgovoreno: 07. 09. 2008.
    • Operacija po vazecem cenovniku kosta 500 evra u Nisu. Ne znam kolike su cene u drugim gradovima, kao ni u privatnim klinikama.