Kada je najbolje vreme za uklanjanje oziljka sa obraza desetogodisnje devojcice? Oziljak je jako ruzan, vertikalan, duzine 3cm, sirine 5mm i predpostavljam da je keloid. Pozdrav

    Odgovoreno: 01. 09. 2008.
    • Oziljak ne sme da se uklanja najmanje 3 do 6 meseci od nastanka povrede. Ako je proslo vise vremena moze se izvrsiti operacija. Ne bih mogao da komentarisem da li je keloid ili hipertroficni oziljak, jer za tu procenu je potrebno obaviti pregled.