IMAM OKO DEVET VECIH MLADEZA PO TELU, OD KOJIH SU SE NA NEKIMA IZRAZILE PROMENE KAO STO SU OTPADANJE DELOVA MLADEZI I POJAVLJIVANJE MALIH IZRASLINA NA MLADEZU, KOJI BI POSLE NEKOG VREMENA OTPALI. VEOMA SAM ZABRINUTA. IMAM 21 GODINU. HVALA UNAPRED

    Odgovoreno: 01. 09. 2008.
    • Potrebno je da se javite specijalisti plasticne hirurgije na pregled i potrebno je ukloniti one madeze koji su jako porasli ili su promenili boju i izgled.

Komentari na pitanje: #10071

    • Imam na telu preko sto mladeza, dva mladeza na ledjima sam ostranila hiruskim putem, u predelu vrata imam veci mladez koji je braonkaste boje i pre par dana sam primetila izraslinu na njemu koja pri dodiru boli i pecka, zanima me vase misljenje, imam 25 godina?