Imam oziljak od operacije (pukla mi je cista na jajniku). Oziljak se nalazi od pupka do donjeg dela stomaka, ima oko 12 kopci. Zanima me da li se taj oziljak moze ukloniti? Koliko je potrebno da prodje od operacije? Koliko te operacije kostaju (ako znate orijentaciono)? Hvala

    Odgovoreno: 01. 09. 2008.
    • potrebno je da prodje najmanje 6 meseci od zarastanja rane posle operacije da bi mogao da se koriguje oziljak na trbuhu. Operacija korekcije oziljka po trenutnom cenovniku kosta oko 400 evra u dinarskoj protivvrednosti.