Postovani, da li je moguce uraditi estetsku operaciju kaziprsta, ciji je vrh smrskan kamenom u detinjstvu? Sada, posle 30-ak godina, prst je nesto kraci, nepravilnog oblika na vrhu i kao da rastu dva nokta, ukrsteno jedan preko drugoga. Koliko bi kostala takva operacija? Hvala unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 01. 09. 2008.
    • Morate se javiti na pregled sa rengenskim snimkom sake u dva pravca. Cena se krece od 200 do 600 evra, zavisno od kompleksnosti intervencije.