Zdravo, nos mi je slomljen i nakrivljen u stranu... Osecam se uzasno i zelim da ga operisem i vratim u prirodno stanje... Zanima me kolika je cena za to... Voleo bih da nije vise od 400e

    Odgovoreno: 23. 12. 2021.
    • Poštovani, cena korekcije nosa u privatnim klinikama je daleko veća od one koju ste naveli. Ukoliko postoji funkcionalni problem a ne samo estetski korekcija je pokrivena od strane RFZO tako da se možete obraitti izabranom doktoru da vas uputi nadležnom specijalisti ORL u neku od državnih klinika.

      Srdačan pozdrav!