Postovani, hocu da skinem mladez sa penisa koji imam od detinjstva. Da li ce biti konci posle reza posto je osetjivo podrucje? Kome da se obratim, urologu ili plasticnom hirurgu? Moze li preoruka za mesto gde intervencija moze da se uradi. Slika u prilogu.

    Pozdrav. Hvala.

    Odgovoreno: 23. 12. 2021.
    • Poštovani,

      mladež se uklanja ekscizijom, odnosno isecanjem skalpelom, nakon čega se promena šalje na patohistološku analizu. Ranu je najpoželjnije ušiti koncima, s obzirom da će druge metode izazvati daleko veću nelagodnost.

      Sve detalje oko intervencije, pregled i intervenciju možete obaviti kod specijaliste plastične i rekonstruktivne hirurgije. Možete zakazati kod mene intervenciju u Opštoj bolnici Gea. Srdačan pozdrav !