Operacija dipitrenove kontrakture koliko košta.. U pitanju je leva ruka..( III.. IV.. I V prst) koliko traje oporavak?

    Odgovoreno: 28. 11. 2021.
    • Poštovani, oporavak traje oko 14 dana, kada se odstranjuju konci, nakon čega možete da se vratite svakodnevnim aktivnostima, Nakon toga je potrebno da idete na fizikalnu terapiju i radite vežbe šake prema uputstvu doktora kako bi u potpunosti vratili funkciju prstiju zahvaćenih bolešću. Poptuni oporavak je vrlo individualan i najviše zavisi od stepena proširenosti i vremena trajanja bolesti pre operacije. Za cenu se morate lično obratiti na pregled, s obzirom da i to varira u zavisnosti od klinike i obima operacije.

      Srdačan pozdrav.