1. Uklanjanje virusnih mladeža

    Pitanje broj: #55300

    Zanima me na koji način se mogu ukloniti virusni mladeži, i da li je bolno? Imam ih dosta na vratu, i čini mi se da ih je sve vise.

    Odgovoreno: 07. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Radi se o tzv. "skin tags" ili kožni visujci, benigne promene koje se najčešće javljaju na vratu ili u pazušnim jamama.
      Uklanjaju se, najjednostavnije, uz pomoć RF (radiofrekventnog) noža.
      Moguća je pojava novih visuljaka tj. Njihovo lokalno širenje.
      Intervencija nije bolna, možda malo neprijatna.