1. Blago uvećanje gornje usne

    Pitanje broj: #57025

    Zanima me koliko otprilike košta uvećanje usana? Npr. Samo gornja usna, blago uvećana. Hvala

    Odgovoreno: 26. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Za uvećanje usana se koriste fileri koji se brzo resorbuju (hijaluonska kiselina) ili spororesorbujući fileri (pmma- metakril ili biopolimer- dimeticon) .
      Ubrizgavaju se u predeo usnog rumenila u uslovima lokalne anestezije.
      Cene su raznolike, cena za hijaluronsku kiselinu je 250-350 eura/ml odnosno 100 eura/ml za metakrili ili biopolimer.
      Za diskretno uvećanje usne se kod najvećeg broja pacijentkinja, utroši 1- 1, 5 ml.

      Zakžite intervenciju popunjavanjem Kontakt forme.