Zelim povecati usna dali vi to radite koja e cena i kakve filere koristite?

    Odgovoreno: 26. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Za uvećanje usana se koriste fileri koji se brzo resorbuju (hijaluonska kiselina) ili spororesorbujući fileri (pmma- metakril ili biopolimer- dimeticon) .
      ubrizgavaju se u predeo usnog rumenila u uslovima lokalne anestezije.
      cene su raznolike, u mojoj bolnici (www. Komnenus. Com) cena za hijaluronsku kiselinu je 250 eura/ml odnosno 100 eura/ml za metakrili ili biopolimer.