Zanima me sa koliko godina se moze operisati ginekomastija? Koliko kosta operacija kod privatnog hirurga? Kako da sredim uput za operaciju u drzavnoj bolnici (90% doktora nece da da uput za operaciju ove bolesti u drzavnoj bolnici) ?. . . . . . . . Ja imam 17 godina i imam ginekomastiju vec par godina jako je izrazena i smeta mi jako. . . Bio bih vam jako zahvalan da mi odgovorite na ova pitanja. . . Hvala

    Odgovoreno: 24. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Potrebno je da posetite vašek lekara opšte prakse koji treba da vas uputi kod endokrinologa na pregled (on treba da vam uradi hormonske analize i ultrazvučni pregled mlečnih žlezda) i ukoliko da zaključak da se radi o ginekomastiji vaš lekar treba da vas upiti kod hiruga plastičara radi zakazivanja operacije. Imate prava na uput, privatno cena se kreće oko 1300 eur.