Vec dugo zelim da uvecam grudi. Bavim se sportom, a time odlazi i "ono sto ne treba". Cula sam za postupak izvodjenja laserom, i da je time znacajno skracen period oporavka. Da li je to tacno, koja je cena operacije, i da li je potrebno raditi korekciju posle deset godina, kako mnogi tvrde? Hvala

    Odgovoreno: 24. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Pominjanje upotrebe lasera u operaciji uvecanja grudi je samo marketinški trik da bi se privukao veći broj pacijenta i on nema nikakvu ulogu u operaciji, period opravka kad aktivnog bavljenja sportom iznosi tri nedelje u tom periodu je zabranjena pojačana fizička aktivnost i naprezanje gornjeg dela tela (rameni pojas, ruke, ledja) , korekciju nije potrebno raditi osim ako se koža dojke usled trudnoće i dojenja isuviše ne rastegne, cena iznosi u zavisnosti od bolnice od 2000 do 3000 eur