Imam 20 godina, i imam jako male grudi! Rado bih ugradila silikone, medjutim zanimaju me posledice, da li moze nesto da se iskomplikuje, kolika je cijena i koju anesteziju primjenjujete? Bila bih vam jako zahvalna na odgovoru! Hvala.

    Odgovoreno: 16. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Uvećanje grudi je relativno jednostavna intervencija koja se obavlja u opštoj anesteziji.
      kao i kod drugih grana hirurgije najčešća komplikacija je infekcija, koja je ujedno i najteža.
      napominjem da se infekcije veoma retko dešavaju, ali su najčešće od svih komplikacija.
      ostale komplikacije su bezazlenije i lako se rešavaju.