Imam mnogo velike grudi a sitnu gradju tela i malu visinu i sa godinama (43 g.) sve mi vise zdrastveno smetaju, preteske su za moj kicmeni stub, osecam bolove u ledjima, ramenima, vratu. . . Ne zaposlena sam i nemam od cega da platim smanjenje grudi a cula sam da se moze doci kod vas na hirurgiju iz drugih gradova (arandjelovac) na besplatnu operaciju, samo je porebno sta? Da li je to moguce? Unapred hvala

    Odgovoreno: 16. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Imali smo akcije tokom kojih smo obavljali besplatne operacije- urođene anomalije, uklanjanje tumora kože i potkožnog tkiva i rekonstruktivne operacije.
      ako kod vas postoji medicinska indikacija za redukciju dojki, a verovatno postoji, takva operacija bi se mogla izvesti o trošku sistema zdravstvene zaštite.
      savetujem vam da budete uporni i pokušate da dobijete uput za takvu operaciju.