Skidanje oziljaka, na rukama, posekotine, stari oko 12 godina, duzine 4 cm. Po mogucstvu trajno, bez ponovnog pojavljivanja. Da li je moguce i kojom metodom, i kolika je cena? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 10. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Ožiljci, bez obzira na način nastanka, se ne mogu potpuno ukloniti.
      u koliko postoje mogućnosti mogu se učiniti manje upadljivim.
      ponekad, ni to nnije moguće pa se naknadne korekcije ne savetuju.
      ukratko, da bi se doneo konkretan zaključak, neophodno je napraviti prethodni pregled, pa na osnovu kvaliteta ožiljka (lokalizacija, orjentacija, veličina i dr. = doneti odluku o eventualnoj korekciji.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #52088

    • Da li je moguce otkloniti oziljak na licu koji se nalazi iznad obrve. . . . Nastao je operacijom. . . . . Xvala unapred