Kako se radi operacija ugradjivanja silikona u gornjoj usni? Koliko to kosta? I da li mogu da vidim preko videa tu operaciju? Ovaj problem imam od malena. Nisam koristila terapije. Nisam radila dodatna ispitivanja. Ne bolujem ni od jedne druge bolesti. U porodici nema takvih slucajeva. Moja losa navika je pusenje. Zelim da procitav vas odgovor. Hvala unapred!

    Odgovoreno: 29. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Supstance koje se koriste za ispunu i uvećenje tkiva se označavaju zajedničkim imenom- fileri. Različitog su sastava i nakon ubrizgavanja se postepeno resorbuju- nestaju.
      period resorpcije je različito dug i zavisi od veličine čestica samog filera.
      u koliko su čestice supstance veće- resorpcija je sporija i obrnuto.
      fileri se u tkivo unose injiciranjem- ubrizgavanjem.
      u pitanju su jednostavne procedure koje se obavljaju u lokalnoj anesteziji.
      proceduru možete pogledati na www. Youtube. Com, u pretrazi ukucajte lip augmentation.