Postovani, interesuje me koliko kosta smanjivanjegrudi i koliko taj zahvat traje ukupno prije operacije, operacija i posle operacije oporavak?

    Odgovoreno: 29. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Ovom intervencijom se dojka u celini smanjuje (masno tkivo i žlezda) i podiže
      operacija traje 2. 5- 3h.
      postoperativni oporavak je relativno brz, 10- 15 dana.
      od komplikacija moguće su infekcija i avaskularna nekroza (odumiranje) tkiva, ali su veoma retke.
      cena za ovu vrstu intervencije u mojoj bolnici- www. Komnenus. Com je 2. 000 eura.