1. Korigovanje podočnjaka, Igor Georgijev, Komenus, cena 350 - 1200 evra

    Pitanje broj: #50465

    Postovani,
    cula sam za opciju ubrizgavanja filera u predeo ispod očiju kako bi se korigovala tamna i opuštena koža ispod očiju, podočnjaci. Da li imate informaciju na kojoj klinici u Srbiji bi to moglo da se uradi i koja je cena, makar i okvirno.
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 19. 01. 2010.
    • Poštovana,
      U predeo oko očiju se može ubrizgavati samo sopstvena mast, nikako neki filer tj. aloplastični materijali i na ovaj način se koriguju pigmentacije oko očiju, dok je opuštenu kožu neophodno ukloniti hirurški.
      Ovakve vrste intervencija se rade u skoro svim privatnim ordinacijama i bolnicama za estetsku hirurgiju i cene variraju, jer je ponekad neophodno ponoviti ubrizgavanje masnih ćelija u kapke.
      u mojoj bolnici (www.komnenus.com) cene za ovu vrstu intervencija se kreću od 450- 1.200 eura.