1. Ugradnja implanata u grudi, Komnenus, Beograd, Srbija, cena 2200 evra

    Pitanje broj: #50425

    Dragi doktore,
    ja sam u pubertetu imala problema sa povisenom telesnom tezinom, sada hvala bogu nemam vise tih problema, uz pravilnu, zdravu ishranu i fizicku aktivnost postigla sam zeljene rezultate, medjutim problem je taj sto su mi prilikom mrsavljenja otisle i grudi, smanjile su se za dva broja i sada su relativno male, mene zanima koliko kosta ugradnja implantanata, silikona, isto za dva broja,
    Hvala unapred