Postovni, operisala sam opekotinu, ali je ostao veliki oziljak. Zanima me bolnica koja skida oziljke ili krema koja prekriva (uspesno)

    Odgovoreno: 14. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Ožiljci se mogu korigovati u bilo kojoj klinici za plastičnu hirurgiju u nekom od brojnih kliničkih ili kliničko- bolničkih centara ili u nekoj od specijalnih bolnica- privatna praksa.
      uspešnost uklanjanja ožiljaka zavisi od brojnih faktora- veličina ožiljka, lokalizacija, stanje okolnog tkiva.
      sve u svemu, ožiljci se uspešnom korekcijom mogu učiniti manje upadljivim ali "čuda" nisu moguća.