Postovni, htela bih d povecam gornju usnu autotransplantatom, interesuje me da li se isti resorbuje, odnosno koliko traju efekti intervencije, kao i koliko kosta, unpred hvala s postovanjem

    Odgovoreno: 15. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Autotransplantat podleže resorpciji, koja može biti znatna nakon kraćeg perioda ili može biti minimalno izražena.
      često je neophodno uraditi intervenciju u dva akta.
      u najvećem broju slučajeva efekti intervencije su dugotrajni.
      cene intervencije su šarolike, u mojoj bolnici (www. Komnenus. Com) cena je (zavisno od vrste anestezije) 450-650 eura.