Pozdrav. Zhelela bih da pitam o cjeni stezanja lica i vrata laserskim putem. Takozhe i kolikotrajetretman za koliko vreme se gube linije operacije.

    Odgovoreno: 15. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Tretmani lica i vrata laserom ne podrzumevaju nikakve rezove.
      naime, radi se o vrsti pilinga korišćenjem fizičke energije laserske svetlosti.
      oporavak je nešto produžen, dok ne prođe crvenilo kože, a to može potrajati 2-3 nedelje.
      ovakve intervencije se rade u periodu godine kada je sunčevo zračenje smanjeno tj. Zimi.
      tretman se radi u jednom ili više navrata- zavisno od vrste lasera i tretmani traju svega par minuta.