Imam mladez skroz kraj usne, pa mi jako smeta i estecki i prakticno, kad se brijem cesto oko njega zavrsavam jer tu moram jako da pazim. . . . . Hteo sam ga ukloniti kako to mogu da uradim i dali to uopste moze da se uradi. . . . Molio bih vas da mi navedete sve nacine na koje moze. . . . Unapred vam hvala: )

    Odgovoreno: 17. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Mladeži se uklanjaju hirurškim putem, što predstavlja radikalan način i može se učiniti njihova termokoagulacija, što predstavlja tzv. Semikonzervativni način.
      hirurški se uklanjaju promene čiji je potencijal za alteraciju (promenu) , po proceni hirurga, veliki i suprotno, koagulišu se promene čiji je potencijal za alteraciju minimalan.
      sve u svemu, morali bi ste otići na pregled i da lekar potom donese odluku šta bi trebalo raditi.