Zdravo, ja sam kristina iz makedonije, imala sam saobracajnu nesrecu prije 10 god, imam neki mali oziljci na usnama na koji mislim mozete da vidite na slici, isto imam mali oziljak na doljni deo od brade, tako da htela bih da znam dali mogu da uradim plasticnu hirurgiju da bih otstranila te oziljke? Hvala vam mnogo nadam se da cu dobiti odgovora

    Odgovoreno: 13. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Na slici ne primećujem te ožiljke, tj. Neupadljivi su.
      traumatski i svi drugi ožiljci se hirurški ne mogu potpuno ukloniti tj. Ne mogu "nestati".
      i nakon hirurškog uklanjanja zaostaje linearan ožiljak.
      prema tome, u koliko su ožiljci relativno neupadljivi, savetujem vam da ništa ne preduzimate po tom pitanju.