Dobar dan!! Htio sam da radim plasticnu operaciju lica. Vidjet ce te u prilozenoj slici kako mi je brada spicasta imam izbocine oko usta i to bi htio da malo uravnam ako je izvodljivo i koliko bi to para kostalo i gdje se operira?? Moze li odg sto prije hvala!

    Odgovoreno: 04. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Uz vašu poruku ne stoji nikakav dodatak (atačment) , tako da vam ne mogu ništa precizno odgovoriti.
      neregularnosti u konturi brade se mogu korigovati ubacivanjem silikonskih implantata, dok su nabori oko usta posledica ili spada tkiva obraza (kod starijih ili kod pušača u srednjem životnom dobu) ili posledica gracilne telesne građe (mršavosti- kod mlađih osoba- tzv. Upali obrazi) što dovodi do pogrešnog utiska postojanja nabora oko usta.
      zamolio bih vas da pošaljete vašu fotografiju na: office@komnenus. Com