Imam vodnee jastucice ispod ociju kako da to resim i koliko bi me kostalo?

    Odgovoreno: 03. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Tačnije, u pitanju su masni jastučići, koji se nalaze oko očne jabučice.
      u koliko ste mlađi (do 40 god. Nepušač) u obzir dolazi redukcija masnog jastučeta.
      cena za takvu intervenciju je 700 eura.

      u koliko ste stariji od 35 godina i pušač ste, pored redukcije masnog jastučeta možda je potrebno uraditi i plastiku
      orbikularnog mišića.
      cena takve intervencije je 850 eura.

      kontakt: www. Komnenus. Com
      office@komnenus. Com

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #44207

    • Zanima me od cega izlaze masni jastucici ispod ociju, tacnije ispod podocnjaka na jabucicama, da li je u pitanju neredovan san, alkohol, bolest nekog organa, nepravilno spavanje, depresija? Ja imam ispod oba oka i cini mi se kao da ima neka voda u njima i jako su crvene boje. Hvala unapred.