Ja xocu botox na usta, ali sam cula da moze da izazove alergijsku reakciju, pa me to malo plasi. . . Mozete li mi reci nesto vise o tome?

    Odgovoreno: 03. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Botox se ne ubrizgava u usne, ako ste mislili na uvećanje usana.
      botox se koristi da spreči nastanak tzv. Dinamičkih bora na čelu, u predelu korena nosa i oko očiju.
      za uvećanje i ispunu tkiva se koriste tzv. Fileri; hemijski inertne supstance čijim ubrizgavanjem se postiže efekat uvećanja pojedinih struktura na licu.