Zelela bih da uradim estetsku korekciju vrha nosa i redukciju kosti brade, pa me interesuje da li je to moguce uraditi pod jednom anestezijom, kao i cena tog zahvata u privatnim i drzavnim klinikama? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 03. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Takvu intervenciju je moguće izvesti u jednom aktu, ali bi trebalo obaviti prethodni pregled da se utvrdi precizan način kojim bi se smanjila prominentnost brade.
      od toga i zavisi formiranje cene intervencije kao i dužina postoperativnog oporavka.
      inače cena korekcije vrha nosa u mojoj bolnici (www. Komnenus. Com) je 1. 100 eura.