Postovani, mene zanima da li postoji neki nacin da se smanji celo, da se pomer linija gde pocinje kosa i koliko bi to kostalo? Hvala

    Odgovoreno: 03. 11. 2009.

Komentari na pitanje: #43341

    • Da li pomocu transplatacije kose, moze da se promeni linija rasta kose, tj da li moze da raste tamo gde nikad nije rasla, da se smanji celo?

    • Da li mislite da je moguca transplantacija kose ili nesto slicno i koliko bi otprilike kostalo? Ja imam na raspolaganju 1500-2000 e. hvala unapred