Zdravo jas sam iz makedonije. Imam 14 godine i jako veliki proble. Zelim napraviti operacija na ušnih školjki (klempavih ušiju) . Pa me zanimalo kde se nalazi ta klinika koji dokumenti su potrebni ko je hirurg i kolku pari e taa operacija. Pozz

    Odgovoreno: 04. 11. 2009.
    • Poštovani,
      U koliko ste zainteresovani za korekciju ušiju u kbc "zvezdara" morate se njima obratiti ili kontaktirati prim. Dr dušanku milošević.
      u koliko ste zainteresovani da takvu korekciju obavite u privatnoj zdravstvenoj ustanovi, možete me kontaktirati
      preko: office@komnenus. Com
      cena takve intervencije u mojoj bolnici je 750 eura.