Postovani, cula sam za povecanje grudi bez hirurgije - u pitanju su maticne celije koje se ubrizgavaju u grudi, cime se dobijaju vece i cvrsce grudi. Da li je to kod nas moguce odn. Da li to neko ovde radi i koja je cena i da li ima rizika. Hvala

    Odgovoreno: 19. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Korišćenje matičnih ćelija u lečenju nekih organskih bolesti je još uvek u eksperimentalnoj fazi, a njihova primena u estetskoj hirurgiji je još uvek u domenu teorijskih razmatranja.
      takve zahvate, u koliko se primena istih pokaže uspešnim, možemo očekivati tek za nekih 10-15 godina.