Hteo bih da znam da li bi ja mogao da uradim liposukciju, imam viska masnih naslaga u predelu stomaka. I zanima me gde se to radi i gde da se javim. Pokusao sam sa dijeto i skinuo sam kilazu, ali salo je ostalo.

    Odgovoreno: 05. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Svakom pacijentu je moguće uraditi liposukciju, u koliko postoji indikacija.
      liposukcije se rade u svim privatnim zdravstvenim ustanovama koje se bave esteskom hirurgijom.
      u koliko neznate kojoj od ustanova da se obratite, možete se obratiti mojoj bolnici- kontakt potražite na:
      www. Komnenus. Com.