Imam 35 godina. Celog zivota imam problema sa velikim grudima. Zelim da uradim operaciju smanjenja i podizanja grudi. Interesuje me da li se u kc u nisu rade te operacije, koliko kostaju i da li mogu da izaberem lekara koji bi to radio (to mi je najvaznije i uslov je da uradim operaciju u nisu) pozdrav

    Odgovoreno: 05. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Moja bolnica se nalazi u beogradu.
      da bi ste dobili traženu informaciju morate se raspitati u klinici za plastičnu hirurgiju kc niš.
      pretpostavljam da takve vrste intervencija rade u nišu.
      ono što sigurno znam, takve intervencije se rade u klinici za plastičnu hirurgiju i opekotine kc srbija u beogradu (klinika u zvečanskoj) .