Imam 17 godina, a izgledam kao da imam 25 i sve to zbog velikih grudi. Jednom rijecju, ne volim sto imam velike grudi, jer mi stvaraju kompleks, prije svega sto privlace paznju, cime se ja osjecam neprijatno, a druga stvar je sto jako volim da se bavim sportom, a jako je tesko kad nosim 4kg na grudnom kosu. Cula sam da se operacija smanjivanja grudi moze uraditi tek oko 21. Godine, dok se tijelo ne formira, pa bih zeljela da mi kazete koliko kosta operacija, kakve su posledice i koliko kosta? Hvala unaprijed!

    Odgovoreno: 28. 09. 2009.

Komentari na pitanje: #40106

    • Period rasta i razvoja organizma se završava oko 18-19 godine i do tada bi trebalo sačekati sa takvim intervencijama. Tačno je i to da je takvu intervenciju moguće uraditi i znatno ranije ali samo ako postoji mogućnost narušavanja zdravlja zbog takvog stanja.

    • Zašto bi morala da čeka 19 godina -- kad po našem zakonu sve što radi na sebi do 18 godina je besplatno. Naročito ako joj to predstavlja smetnju.