Imam devojcicu koja ima anomaliju uha, deformatio auriculae cong. Lat. Dex, ovo je nalaz i misljenje doktora, pa vas molim da mi odgovorite od koliko se godina rade takve operacije i koliko kostaju, mi smo iz bih. Hvala unapred, zabrinuta mama

    Odgovoreno: 24. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Na osnovu dijagnoze ne znam tačno o kakvom se deformitetu radi.
      rekonstrukcije ušne školjke se trebaju uraditi pre početka aktivne socijalizacije deteta tj. Pre polaska u školu.
      premda ne znam o kakvom se deformitetu radi, nemogu vam reći da li se rekonstrukcija može obaviti u jednom aktu ili je potrebno obaviti još koju intervenciju.
      ako bi mi poslali fotografije ušne školjke na mejl (office@komnenus. Com) daću vam precizniji odgovor.