Moj problem su opusteni i nekontrolisani karlicni misici. Radila sam vezbe za zatezanje nekih godinu dana, ali nista se nije pobojsalo. Uradila bi zatezanje operacijom! Koliko ta operacija kosta. Pomozite mi

    Odgovoreno: 24. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Pretpostavljam da mislite na mišiće prednjeg trbušnog zida (tzv. Donji stomak) .
      vaš "problem" se može rešiti abdominoplastikom tj. Zatezanjem stomaka.
      ovom operacijom se uklanja "višak" kože na prednjem trbušnom zidu i učini se plastika mišića.
      cena ove operacije u mojoj bolnici je 2. 500 eura.