Postovani doktore, zelela bih da uvecam grudi/izuzetno male/ali odlazem zahvat iz straha da li ce posle operacije sve biti u redu. Citala sam da se dogadja da nakon zahvata organizam ne prihvati strano telo i da mogu nastati velike komplikacije. Koliko kosta operacija u kcs-u, na koji nacin se moze zakazati pregled? Naglasavam da ne bih drasticno uvecavala grudi! Hvala vam puno unapred!

    Odgovoreno: 24. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Organizam svakako ne prihvata strano telo i zbog toga stvara kapsulu oko implantata, kojom ga izoluje od tkiva.
      jedina ozbiljna, potencijalna, komplikacija je infekcija, ali ona se statistički javlja veoma retko.
      za cenu i način zakazivanja će te morati da kontaktirate kliniku za plastičnu hirurgiju i opekotine kc srbija.