Dobar dan! Zelela bih da operisem nos, ali nemam nikakvih zdravstvenih problema sa disanjem. . . Zbog estetike. Zanima me da li je opasno i koja je cena. Hvala unapred, pozdrav!

    Odgovoreno: 20. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Korekcija nosa (rinoplastika) ne spada u zahvate koji sobom nose veliki rizik, ali se svakako radi o kompleksnom zahvatu jer su očekivanja pacijenta u estetskom smislu velika.
      potencijalne intraoperativne i postoperativne komplikacije su slične kao i kod drugih intervencija u estetskoj hirurgiji (infekcija, hematomi) , ali se one retko dešavaju.
      cena ovakve intervencije (korekcija nosne piramide i vrha nosa) u mojoj bolnici je 1. 850 eura.